Robert Lewandowski dokonuje rozważnej inwestycji – postawił na apartamenty ApartPark
Rozsądek i przemyślane działanie to tylko jedne z cech, które określają czołowego piłkarza Bundesligi i kapitana reprezentacji Polski. Niedawno dokonał inwestycji w apartamenty zlokalizowane w niezwykle malowniczym punkcie na mapie polskiego wybrzeża – Świnoujściu.
2019-02-25, 14:37

Inwestowanie w nieruchomości, szczególnie luksusowe, staje się coraz popularniejszym sposobem lokacji kapitału. Jednak sukces na tej płaszczyźnie determinuje wiele czynników, a jednym z nich jest dokonanie odpowiednich analiz rynku. Niedawno przeprowadzone badania, w tym raport Poland Sotheby’s International Realty, jednoznacznie wskazują na umacnianie się sektora nieruchomości luksusowych w Polsce. Stąd też świadoma decyzja Lewandowskiego o inwestycji w apartamenty ApartPark.

„Zdecydowałem się zainwestować w tym miejscu ze względu na kilka czynników – atrakcyjną lokalizację, wysoki standard oraz wiarygodnego inwestora” – mówi Robert Lewandowski 

Odpowiednie przystosowanie nieruchomości do celów inwestycyjnych odegrało znaczącą rolę w procesie podejmowania decyzji. ApartPark oferuje nabywcom inwestycyjnym znaczną przewagę konkurencyjną dzięki specjalnej ofercie Top Profit, której kalkulacja przewiduje uzyskanie zysku z lokalu znacznie powyżej 6%. Niewątpliwym atutem nieruchomości są również liczne udogodnienia, które kształtują cenę najmu - zaplecze SPA z basenem, taras do opalania na dachu czy strefy wypoczynku na każdej z kondygnacji. Robert dostrzegł w tym miejscu bardzo duży potencjał biznesowy i dlatego zdecydował o lokacji kapitału w apartamenty zlokalizowane w Świnoujściu.

KONTAKT / AUTOR
Biuro inwestora
Apart Park
+48 789 081 898
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy