Robert Lewandowski wybrał polską inwestycję
Robert Lewandowski zainwestował w apartamenty nad polskim morzem. Piłkarz zamiast gorącego południa Europy, wybrał położone nad Bałtykiem Świnoujście.
2018-09-13, 09:00

Wybór naszego napastnika padł na powstające w Dzielnicy Nadmorskiej apartamenty Apart Park. Piłkarz nie ukrywa, że lokalizacja odegrała kluczową rolę przy wyborze. Apartamentowce powstają w pierwszej linii brzegowej – dojście do plaży zajmuje zaledwie trzy minuty. Pięć minut spaceru dzieli z kolei apartamenty od słynnej świnoujskiej promenady.

”Polskie morze i plaże są piękne, taki widok z okna mnie przekonał. Wybieram polskie inwestycje także ze względu na wysoką jakość” – mówi Robert Lewandowski.

Badania i analizy rynkowe, w tym raport przeprowadzony przez Poland Sotheby’s International Realty, jednoznacznie wskazują na umacnianie się rynku nieruchomości luksusowych w Polsce. Stąd też świadoma decyzja Lewandowskiego o inwestycji w nasze nieruchomości.

Inwestowanie w nieruchomości cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Uważane jest za bezpieczne i przynoszące szybki zwrot. Apartamenty nad polskim morzem są strzałem w dziesiątkę – eksperci zgodnie twierdzą, że to inwestycja bezpieczna, o najwyższej stopie zwrotu.

KONTAKT / AUTOR
Biuro inwestora
Apart Park
+48 789 081 898
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy