Robert Lewandowski znowu inwestuje w nieruchomości
Robert Lewandowski zainwestował właśnie w apartamenty nad Polskim Morzem. Piłkarz zamiast gorącego południa Europy, wybrał położone nad Bałtykiem Świnoujście.
2018-04-12, 17:13

Robert Lewandowski zainwestował właśnie w apartamenty nad Polskim Morzem. Piłkarz zamiast gorącego południa Europy, wybrał położone nad Bałtykiem Świnoujście.

Wybór napastnika reprezentacji Polski i Bayernu Monachium padł na powstające w Dzielnicy Nadmorskiej apartamenty Apart Park. Piłkarz nie ukrywa, że lokalizacja odegrała kluczową rolę przy wyborze. Apartamentowce powstają w pierwszej linii brzegowej - dojście do plaży zajmuje zaledwie trzy minuty. Pięć minut spaceru dzieli z kolei apartamenty od słynnej świnoujskiej promenady. “Widok z okien na piękną, szeroką plażę i jej bliskość miały duży wpływ na wybór apartamentów właśnie w tym miejscu.”

Świadoma decyzja Lewandowskiego

Robert Lewandowski nie bez powodu wybrał właśnie taki sposób na inwestowanie. Badania i analizy rynkowe, w tym raport przeprowadzony przez Poland Sotheby’s International Realty, jednoznacznie wskazują na umacnianie się rynku nieruchomości luksusowych w Polsce. Stąd też świadoma decyzja Lewandowskiego o zakupie nieruchomości Apart Park w Świnoujściu.


Inwestowanie w nieruchomości cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Uważane jest za bezpieczne i przynoszące szybki zwrot. Apartamenty nad Polskim Morzem są dla Lewandowskiego strzałem w dziesiątkę - eksperci zgodnie twierdzą, że to inwestycja bezpieczna, o najwyższej stopie zwrotu.

KONTAKT / AUTOR
Biuro inwestora
Apart Park
+48 789 081 898
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy